Operator PC pariuri sportive - Terasa La Noroc-Racari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1500 - 2000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Angajam persoane comunicative, punctuale si energice, cu sau fara studii superioare pentru locatia noastra din Răcari.
  • De preferat persoana din Răcari sau imprejurimi.
  • Experienta nu este necesara.

Descrierea jobului

Postul presupune
  • Servirea clientilor;
  • Prezentarea ofertei de pariere clienților și gestionarea relatiei cu acestia;
  • Plasarea biletelor de pariere;
  • Intocmirea unor simple rapoarte la finalul zilei de lucru.

Beneficii:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata si un loc de munca stabil;
  • Program de lucru flexibil.

Terasa La Noroc - Racari este o locatie care combina atmosfera unei sali de pariuri cu cea de terasa,oferind clientilor sai o gama larga de produse si servicii calitative.
Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos