de ani Fără Frică...

Publicat 19 Mai 2008 | Reactualizat 17 Iun 2008 | Expiră 19 Iun 2008

Operator PC - Grafician

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta de lucru in: Corel Draw, Corel Photo Paint
- Bune abilitati de corectie culoare si retus imagini
- Cunostinte de design, compozitie si culoare, manipulare fonturi, machetare;
- Avantaj:cunostinte de pre-press si productie tipar
- Creativitate, imaginatie, atentie la detaliu;
- Posibilitatea de a lucra contra-timp, cu rezultate optime
- Disponibilitate pentru ore suplimentare (ocazional)
- Rezistenta la lucrul sub stres
- Spirit de echipa, bun simt

Descrierea jobului

- Machetare / corectura / pregatire pentru tipar offset
- Editare photo / editare vectoriala

- Tipografie - tipar offset si digital, produse promotionale, productie publicitara- tampografie.
- Distributie produse de papetarie si birotica

Expirat
Operator PC - Grafician  -  RIK SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles