Operator PC - desenator tehnic pentru constructii

Rotsin Bau S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2300 - 4500 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- persoană comunicativă, organizată, atentă la detalii
- persoană dornică să evolueze profesional
- abilități foarte bune de operare PC
- cunoștințe Nemetschek Allplan, modulul inginerie (criteriu eliminatoriu - se dă probă)
- avantaj cunoștințe de limba engleză și/sau germană

Descrierea jobului

- realizarea desenelor tehnice (cofraj, armare, detalii de execuție) pentru structuri civile și industriale
- efectuarea modificărilor asupra planurilor inițiale
- elaborarea și verificarea listelor de cantități în conformitate cu planșele desenate

Ce oferim:
- un domeniu de activitate versatil, interesant
- salarizare atractivă în funcție de performanță
- inițiere minuțioasă în procesele de lucru
- asistență & coaching din partea unui inginer constructor cu experiență
- o echipă motivată, prietenoasă
- proiecte și soluții tehnice care te vor ajuta să te dezvolți profesional

Descrierea companiei

Birou de proiectare construcții
Publicat 14 mai 2022 Expiră 13 iun. 2022