de ani Fără Frică...

Publicat 28 Iun 2008 | Expiră 29 Iul 2008

OPERATOR PC - CULEGATOR DATE

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

SERIOZITATE,PUNCTUALITATE,ATENTIE,CORECTITUDINE,LOIALITATE,SPIRIT DE ECHIPA

Descrierea jobului

PROGRAM: LUNI-VINERI 09,00-18,00
SAMBATA 09,00-15,00
BONURI DE MASA

Descrierea companiei

SC PRO-MAC PROD COM IMPEX SRL
LOCALIZARE: ZONA MILITARI, METROU PACII
ADRESA EXACTA: STR. VALEA CASCADELOR NR. 18G, COMPLEX COMERCIAL \"ALUSA CONSTRUCT\" (VIS-A-VIS DE COMPLEX \"PROSPER\"), STAND 1, PARTER

Expirat
OPERATOR PC - CULEGATOR DATE  -  PRO-MAC PROD COM IMPEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles