de ani Fără Frică...

Publicat 22 Iun 2008 | Expiră 23 Iul 2008

operator PC backoffice

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Politicos, receptiv la nou, atentie distributiva, memorie vizuala, comunicativ, rezistent la stres si la un ritm de lucru alert.

Descrierea jobului

cunostinte PC, MS Office.
notiuni de baza contabilitate.

Administram cu o echipa de succes statia distributie carburanti OMV Aerogarii, situata in Baneasa, str Av. Alex. Serbanescu 85, sect 1.
Asiguram desfacere de carburanti, produse alimentare si nealimentare, accesorii auto, servicii financiare- transfer de bani Westaco, incasari facturi Vodafone, Zapp, vanzari roviniete - restaurant.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

operator PC backoffice  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles