Publicat 18 Dec 2016 | Reactualizat 18 Ian 2017 | Expiră 19 Ian 2017

Operator pariuri Stanleybet

15 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- studii liceale;
- cunostinte de operare PC – nivel de baza;
- capacitate de gestionare a mai multor sarcini in acelasi timp;
- experienta de lucru in relatia cu clientii;
- abilitati de comunicare;
- seriozitate si amabilitate.

Descrierea jobului

Descrierea postului:
- activitati de emitere a tichetelor de pariere intr-un sistem informatic specific;
- evidenta contabila a operatiunilor de incasari si plati, gestionarea si intocmirea documentelor financiar-contabile..

Oferta:

- program de lucru flexibil;
- training de specialitate;
- oportunitatea unui loc de munca stabil;
- pachet salarial atractiv.

Casa de pariuri Stanleybet este unul dintre cei mai mari jucatori de pe piata locala a jocurilor de noroc. Pe langa Romania, brandul Stanleybet este prezent in alte 7 state europene: Italia, Germania, Belgia, Danemarca, Cipru, Croatia si Anglia.

Profesionalismul si experienta britanica in domeniul jocurilor de noroc sunt acum disponibile in cele peste 300 de agentii din Romania operate de catre compania SC Right Betting SRL.Echipa Stanleybet numara in prezent peste 1000 de angajaţi care asigura zilnic satisfactie deplina a clientilor, prin oferirea celor mai bune servicii din Romania in domeniul pariurilor sportive.Alatura-te unei echipe de profesionisti!

Expirat
Operator pariuri Stanleybet  -  Stanleybet

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă