Publicat 20 Ian 2016 | Expiră 21 Feb 2016

Operator pariuri sportive

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATA IDEALA:

- Studii medii absolvite;

- Cunoștințe de operare PC – nivel mediu;

- Atitudine orientată către client și bune capacități de comunicare;

- Persoană echilibrată, responsabilă, conștiincioasă;

- Loialitate, corectitudine și seriozitate.

-Bune abilitati de calcul matematic

Experienta in domeniul pariurilor sportive constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Informarea clienților în legătură cu produsele, promoțiile și regulile jocurilor aflate în derulare;

- Încasarea banilor pentru vânzarea serviciilor și produselor specifice;

- Acceptarea și validarea tichetelor de pariere;

- Întocmirea zilnică a documentelor contabile primare;

- Crearea unui mediu ambiental plăcut pentru clientii nostri.

Beneficii:

- Salariu atractiv

-Contract de munca incheiat pe durata nedeterminata, forme legale de munca

- Oportunitatea unui loc de muncă stabil;

- Instruire de specialitate și dezvoltare profesională;

- Noi iti oferim un post de munca alaturi de o echipa tanara, motivata si orientate spre atingerea obiectivelor

- Program de lucru flexibil;

- Oportunităţi de promovare

Asteptam cv -urile dumneavoastra pentru o colaborare de succes.

In anuntul dat este vorba despre o franciza Get's Bet, intr-o loocatie de pe Calea Calarasilor nr. 85.

Expirat
Operator pariuri sportive  -  GREEN PLANET SOLUTIONS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles