Operator pariuri sportive

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2000 - 2700 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii;
  • Cunostinte de operare PC - nivel mediu;
  • Persoana pozitiva, responsabila si comunicativa, cu o atitudine orientată către client;
  • Serios, loial, punctual si corect.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Prezentarea ofertei de pariere clienților și gestionarea relatiei cu acestia;
  • Plasarea biletelor de pariere;
  • Cresterea vanzarilor si a numarului de clienti din agentie;
  • Întocmirea unor simple rapoarte la finalul zilei de lucru;
  • Păstrarea standarului de imagine a brandului in agentie.

Beneficii:
  • Salariul este cuprins intre 2000 - 2700 RON;
  • Se ofera bonusuri in functie de target-ul realizat.

Angajamentul nostru față de clienți este cel de a oferi o gamă largă de produse și servicii calitative, cum ar fi: pariurile sportive, loteriile internaționale și aparatele de joc.
Publicat 24 mai 2022 Reactualizat 21 iun. 2022 Expiră 23 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos