Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Operator pariuri sportive

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoană sociabila cu abilități de comunicare si orientare spre client;
- atitudinte loială, corecta si serioasa;
- atentie la detalii si spirit de initiativa
- cunostinte de operare PC – nivel mediu

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- operare intr-un sistem specific de pariere;
- acceptarea si validarea tichetelor de pariere;
- incasarea banilor pentru vanzarea serviciilor si produselor specifice;
- intocmirea zilnica a documentelor financiar-contabile primare;
- proactiv in abordarea clientilor si identificarea nevoilor acestora;
- informarea clientilor cu privire la serviciile oferite, regulamentul de joc si campaniile promotionale existente;
- crearea unui mediu placut in agentie.

Beneficii:
- program de lucru flexibil/ture;
- training de specialitate;
- oportunitatea unui loc de munca stabil;
- aproape de domiciliu in sector 5 / zona Margeanului

Suntem o agenție de pariuri sportive care si-a propus sa creasca si sa se dezvolte împreună cu angajații sai, formând astfel o echipă dedicată și motivată.

Expirat
Operator pariuri sportive  -  S.C. REDJOHNWIN S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles