Publicat 29 Mai 2019 | Reactualizat 19 Iun 2019 | Expiră 28 Iun 2019

Operator Pariuri Sportive - Oradea , Bucuresti

5 posturi

Candidatul ideal

- Cunostinte operare PC
- Bune capacitati de comunicare si atitudine orientata catre client
- Disponibilitate pentru lucru in ture
- Abilitati de calcul matematic
- Personalitate dinamica, deschisa, cu dorinta de afirmare
- Ambitios, competitiv, consecvent
- Creativitate – capacitatea de a produce/prelua idei noi
- Aptitudini organizatorice – capacitatea de a organiza in mod optim propria activitate
- Studii medii

Experienta nu este necesara, dar reprezinta un avantaj!

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Informarea clientilor cu privire la serviciile oferite, regulamentul de joc, campanii promotionale
- Cresterea vanzarilor si a numarului de clienti
- Acceptarea si validarea tichetelor de pariere
- Incasarea si gestionarea numerarului pentru vanzarea serviciilor si produselor companiei
- Intocmirea zilnica a documentelor financiar-contabile
- Crearea unui mediu agreabil pentru clienti

BENEFICII:
- Contract de munca incheiat pe durata nedeterminata, forme legale de munca
- Oportunitatea unui loc de munca stabil
- Tichete de masa / Bonusuri
- Instruire de specialitate si dezvoltare profesionala
- Posibilitati reale de avansare
- Echipa tanara si dinamica, motivata si orientata spre atingerea obiectivelor
- Program flexibil

Cu o experienta vasta in domeniul pariurilor si a jocurilor de noroc, avand agentii proprii in numeroase localitati si orase din intreaga tara, acordam o importanta deosebita atat clientilor cat si angajatilor nostri oferindu-le cele mai bune servicii si oferte.

Telefon contact: 0767.013.132; 0736 500 033

Operator Pariuri Sportive - Oradea , Bucuresti  -  S.C. KARO STANDARD S.R.L.