OPERATOR / OPERATOARE ROBOTI SMT

TELCO-PE SRL - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-cunoasterea componentelor electronice SMD si THT
-disponibilitate de a lucra 3 schimburi de luni pana vineri, program 8 ore/zi
-acuitate vizuala, seriozitate şi indemanare

Descrierea jobului

-supravegheaza si alimenteaza masinile de plantare automate SMT cu materiale si materii prime
-supravegheaza masinile automate SMT, verifica placile, identifica neconformitatile si le remediaza

Beneficii:

Salariu motivant si angajare direct pe firma de productie.
Tichete de masa (420 lei lunar, 20 lei/zi lucratoare).
Bonus de prezenta de 500 lei brut lunar.
Spor de noapte de 35%, plata dubla a orelor suplimentare.
Al 13-lea salariu, bonus de weekend, pachet servicii medicale,
Aproape de mijloacele de transport in comun, decontarea abonamentului.
Conditii de munca foarte bune, formare profesionala la locul de munca.

TELCO-PE SRL, firma de PRODUCTIE ELECTRONICA, cu peste 330 salariati in locatia din Timisoara si peste 220 salariati in locatia din Caransebes, apartine firmei germane Pantel Elektronik GmbH din Erlangen.
TELCO-PE SRL ofera servicii complete legate de producţia electronica: de la proiectare, aprovizionare, fabricaţie, testare pana la livrare, oferind totodata salariatilor ei un mediu de lucru curat modern conform standardelor europene.

Sediul fabricii se afla in Timisoara, str.Capitan Damsescu, nr.46+48 (Z.Dambovita) si ne puteti contacta la tel.0356-443653, 0356-443602. Informatii suplimetare si pe Pantel Elektronik AG.
Publicat 11 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022