Operator ofertare si facturare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

-cunostinte de operare in Word si Excel
- cunoasterea modulului de facturare WinMentor
-perseverent
-dornic sa imbunatateasca experianta proprie in domeniu, dar si imaginea companiei
-responsabil
- diplomatie, proactivitate si orientare catre client;
- rezistent la stres

Descrierea jobului

1) Ofertarea si facturarea urmatoarelor servicii prestate de firma:
- montare si distributie sisteme fotovoltaice
- montare si distributie sisteme de intefonie pentru bloc / casa
- montare si distributie sisteme de supraveghere video
- montare si distributie sisteme de alarma

2) Intocmire dosare pentru beneficiarii care doresc montarea panourilor fotovoltaice prin programul AFM

3) Coordonarea echipelor de montaj din teren

Din anul 1991 oferim o gama completă de sisteme de securitate printre care putem enumera:
- sisteme de interfonie audio video ABB Genway
- sisteme de detecție la efracție Satel
- echipamente pentru supraveghere video analogice si digitale Avtech, Gnv
- echipamente de control acces și încuietori electrice Headen

Publicat 25 ian. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos