Operator Montator Cabluri

Adecco Romania 1 poziție
Anunț verificat

Descrierea jobului

Client Description:

Adecco Resurse Umane angajeaza pentru clientul sau - companie multinationala din Craiova,

OPERATOR MONTATOR CABLURI

Responsibilities:

Asamblare cabluri in cutii electrice;

Respecta Instructiunile de lucru;

Monteaza conectori pe placa.

Candidate Profile:

Studii medii;

Cu/fara experienta;

Responsabilitate, corectitudine, seriozitate;

Atentie la detalii.

Beneficii:

Salariu atractiv;

Tichete de masa;

Program de lucru : Luni - Vineri (8h/zi);

Mediu de lucru placut.

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 30 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.