Operator montaj

PREH ROMANIA - 10 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Dacă ești în căutarea unui loc de muncă și dorești să lucrezi într-o companie dinamică, unde te poti dezvolta continuu, trimite-ne CV-ul la adresa hr@preh.ro sau poți aplica direct aici.

Cerințe:
  • Studii medii/ Școală profesională;
  • Experiență pe un post similar;
  • Cunoștințe tehnice de bază;
  • Dorință de dezvoltare profesională;
  • Îndemânare și seriozitate.

Descrierea jobului

Responsabilități
  • Realizarea opetației de montaj la piesele prelucrate, conform documentației tehnice;
  • Verificarea si garantarea conformitații pieselor, realizate in raport cu planul de fabricație;
  • Verifică permanent și este responsabil de calitatea pieselor prelucrate;
  • Este responsabil de calitatea și cantitatea pieselor executate la postul său de lucru;
  • Evită rebuturile, execută controlul pieselor proprii sau ale altui operator;

Beneficii
  • Contract de muncă pe durată nedeterminată;
  • Transport gratuit (Brasov + imprejurimi);
  • Tichete de masă;
  • Subvenţie pentru masă la cantina proprie;
  • Primă de recomandare;
  • Primă de sărbători și de prezență;
  • Mediu de lucru plăcut şi curat.

Renumit furnizor de componente auto care îşi axează producţia din locaţia Parcul Industrial Brasov pe comutatoare multifuncţionale pentru volan, elemente centrale de comandă şi pe sisteme de control a climatizării pentru producători de automobile lideri de piaţă. Pe plan mondial, Grupul Preh, activează cu un număr de peste 6500 de angajaţi în firmele sale din Germania, Portugalia, Mexic, USA, China şi România. Activităţile de dezvoltare şi tehnologiile de la Preh se concentrează pe soluţii mecatronice inteligente pentru constructori renumiţi de vehicule. Aproximativ 95% din cifra de afaceri realizată a venit din sectorul auto.

In Romania exista doua centre de dezvoltare: Iasi si Brasov.

Publicat 28 mar. 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos