Publicat 06 Iun 2019 | Expiră 07 Iul 2019

Operator montaj si service aer conditionat

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Macar una din cele enumerate mai jos:
-Frigotehnist
-Montator aer conditionat
-Muncitor calificat cu experienta în climatizare/necalificat
-Instalator pentru sisteme de climatizare
-Electrician pentru echipamente de climatizare

Preferabil posesor permis de conducere categ. B

Descrierea jobului

Sa asigure montajul si service-ul aparatelor de aer conditionat;

Beneficii:
-Program de lucru de luni pana vineri;
-Lucru in echipa;
-Contract de munca;
-Salariu generos;
-Bonus in functie de performanta.

JRA INSTAL GROUP este o societate romaneasca, cu capital privat, cu experienta in proiectarea, executia si intretinerea sistemelor integrate pentru instalatii de climatizare–ventilatie, precum si accesorii de montaj pentru instalatii.

Expirat
Operator montaj si service aer conditionat  -  SC JRA INSTAL GROUP SRL