Operator Monitorizare Video

Bonus Group 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

12 clase finalizate,

Apt sa lucreze in ture mixte dе zi si dе noapte, a cate 12h per tura;

Deschis si comunicativ

Descrierea jobului

Te invatam noi!

Beneficii:
Pachet salarial de 2500 net + tichete de masa (tichet de 20 de lei);
Crestere salariala dupa primele 3 luni de la angajare - 2700 net
Abonament medical catre o retea privata de sanitate;
Traininguri de specialitate;
Oportunitati de dezvoltare in cariera intr-un mediu dinamic si profesionist;

Suntem o companie in plina expansiune, care activeaza in industria de gambling sub brandul BONUS. Avem puncte de lucru la nivel national si o rata de crestere constanta. Cautam colegi noi motivati sa invete si sa devina parte din succesul nostru.

Publicat 5 Sept. 2022 Reactualizat 5 Oct. 2022 Expiră 5 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.