Operator Monitorizare Video

Bonus Group - 8 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • 12 clase finalizate, liceu cu diploma de bacalaureat;
  • Apt sa lucreze in ture mixte dе zi si dе noapte, a cate 12h per tura;
  • Deschis si comunicativ

Descrierea jobului

Te invatam noi!

Beneficii:
  • Pachet salarial de 2500 net + tichete de masa (tichet de 20 de lei);
  • Crestere salariala dupa primele 3 luni de la angajare - 2700 net
  • Bonus 1000 lei net dupa primele 3 luni;
  • Abonament medical catre o retea privata de sanitate;
  • Cresteri salariale anuale conform unui grafic pe 10 ani;
  • Traininguri de specialitate;
  • Oportunitati de dezvoltare in cariera intr-un mediu dinamic si profesionist;

Suntem o companie in plina expansiune, care activeaza in industria de gambling sub brandul BONUS. Avem puncte de lucru la nivel national si o rata de crestere constanta. Cautam colegi noi motivati sa invete si sa devina parte din succesul nostru.

Publicat 17 sept. 2021 Reactualizat 17 oct. 2021 Expiră 17 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos