Publicat 17 Aug 2021 | Reactualizat 16 Sep 2021 | Expiră 17 Sep 2021

Operator Monitorizare Video

CONFIDENTIAL
8 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • 12 clase finalizate, liceu cu diploma de bacalaureat;
  • Apt sa lucreze in ture mixte dе zi si dе noapte, a cate 12h per tura;
  • Deschis si comunicativ;

Descrierea jobului

Te invatam noi!

Beneficii:

  • Pachet salarial de 1.800 ron net + tichete de masa (tichet de 20 de lei);
  • Crestere salariala dupa primele 3 luni de la angajare;
  • Bonus 1000 lei net dupa primele 3 luni;
  • Abonament medical catre o retea privata de sanitate;
  • Cresteri salariale anuale conform unui grafic pe 10 ani;
  • Traininguri de specialitate;
  • Oportunitati de dezvoltare in cariera intr-un mediu dinamic si profesionist;

Suntem o companie in plina expansiune, care activeaza in industria de gambling . Avem puncte de lucru la nivel national si o rata de crestere constanta. Cautam colegi noi motivati sa invete si sa devina parte din succesul nostru.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Operator Monitorizare Video  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles