Publicat 09 Mar 2020 | Reactualizat 08 Apr 2020 | Expiră 09 Apr 2020

Operator Monitorizare Video

CONFIDENTIAL
5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca ai cunostinte de operare PC la nivel mediu si avantajeaza programul in ture de zi si de noapte ( 12h cu o ora de pauza inclusa, doua ture de zi, doua zile libere cu doua ture de noapte)

Cerinte:

  • 12 clase finalizate liceu cu diploma de bacalaureat;
  • Experienta pe post (nu este obligatorie);
  • Apt sa lucreze in ture mixte de zi si de noapte, a cate 12h per tura;
  • Cazier judiciar curat;
  • Abilitati de invatare rapida, atentie distributiva, spirit de observatie;
  • Cunostinte utilizare PC : Office ( excel, word);
  • Deschis si comunicativ;
  • Implicare in activitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Monitorizarea si supervizarea activitatii din locatiile noastre;
  • Semnalarea evenimentelor care pot ingreuna activitatea punctelor de lucru;
  • Vei semnala defectarea echipamentelor din teren;
  • Vei intocmi rapoarte de activitate si vei fi raspunzator/raspunzatoare de corectitudinea datelor raportate.

​Beneficii:
  • Pachet salarial 1.800 ron net + tichete de masa, majorare de salariu la 3 luni de la angajare.
  • Traininguri de specialitate;
  • Oportunitati de dezvoltare in cariera intr-un mediu dinamic si profesionist;
  • Integrare in colectiv tanar si dinamic;

In cazul in care esti interesat, poti trimite CV-ul pe aceasta platforma.

Doar candidatii care se potrivesc profilului nostru vor fi contactati pentru interviu.

Suntem o companie in plina expansiune. Avem puncte de lucru la nivel national si o rata de crestere constanta. Cautam colegi noi motivati sa invete si sa devina parte din succesul nostru.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Operator Monitorizare Video  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles