OPERATOR MASURATORI - 2D, 3D

COMPA SA SIBIU - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent de liceu sau scoala profesionala in domeniul tehnic;
  • Experienta relevanta (sau dorinta de invatare);
  • Abilitati de comunicare; capacitatea de a lucra in echipa;
  • Persoana inovativa, orientata spre rezultat si performanta;
  • Capacitate decizionala si de analiza

Descrierea jobului

  • Executa masuratori pe echipamentele din dotare conform planurilor de control si graficelor de control aprobate;
  • Executa activitati specifice pe profilograf, pe masina de masurat in coordonate (CMM) si alte echipamente de masurare;
  • Primeste si inregistreaza probele prezentate la laborator;
  • Intocmeste si transmite rapoarte de masurari, arhiveaza si pastreaza inregistrarile de calitate;
  • Completeaza inregistrarile si registrele necesare referitor la inspectiile efectuate, si asigura tinerea lor sub control;
  • In cazul identificarii unor neconformitati este obligat sa anunte superiorul(tehnician sau reglor).

Beneficii:
  • Sporuri salariale si zile de concediu suplimentar;
  • Prime 2520 lei net/an si alte tichete cadou - neconditionat;
  • Cresteri anuale ale venitului;
  • Tichete de masa de 20 lei/zi;
  • Formare la locul de munca;
  • Transport gratuit.

COMPA este o companie romaneasca privata, care activeaza in special in industria auto. Exporta aproape 85% din productia sa in 23 de tari, pe trei continente si are colaborari stabile cu cateva dintre cele mai importante companii internationale din industria auto. Dinamismul ultimilor ani este confirmarea unei preocupari permanente pentru extinderea parteneriatelor in industria auto si in alte industrii. Preocuparile pentru calitate si protectia mediului recomanda COMPA drept unul dintre cei mai de incredere producatori. Confirmarea este data de certificatele ISO 9001, ISO 14001 si TS 16949. COMPA este o marca in ascensiune, sinonima cu dezvoltare, calitate, inovatie si gandire strategica.

Publicat 19 ian. 2022 Reactualizat 16 feb. 2022 Expiră 18 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos