Operator masini unelte in dep. Debitare - piese unicat

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent de studii medii / scoala profesionala
  • Capabil sa citeasca, sa interpreteze si sa lucreze dupa desen tehnic
  • Atentie la detalii
  • Disponibilitate de a lucra in 2 schimburi

Descrierea jobului

Descrierea atributiilor postului:
  • Utilizeaza conform instructiunilor de lucru toate utilajele din departamentul debitare: fierastraiele, masinile de debitat cu apa, plasma, oxi, electroeroziune, masina de debavurat, cabina de sablat, utilaj vibrofinisare
  • Scaneaza reperele debitate si le muta la urmatorul pas de lucru conform planului de productie
  • Incarca si descarca materia prima si piesele debitate
  • Utilizeaza instrumente de masura - subler, raportor, ruleta
  • Utilizeaza echipamente electrice (ex. polizor unghiular)
Se asigura si instruire specifica locului de munca.

Beneficii:
  • bonuri de masa
  • asigurare medicala privata (analize, consultatii gratuite nelimitate)
  • transport decontat
  • al 13-lea salariu
  • cantina subventionata
  • pensie privata la implinirea a 5 ani in cadrul firmei
  • alte beneficii conform ofertei interne

KUKA Automatizare Romania SRL din Sibiu este parte a grupului KUKA Systems.

KUKA AG este o companie care operează la nivel internaţional, cu o cifră de afaceri de aproximativ 3,5 miliarde de euro. În fiecare zi, aproximativ 14.200 de angajaţi KUKA se asigură că rămânem unul dintre principalii furnizori mondiali de soluţii inteligente de automatizare- la sediul principal din Augsburg şi în întreaga lume. Printre altele, clienţii noştri internaţionali provin din industria automobilelor şi industria generală.

La KUKA, aveţi totul dintr-o singură sursă: de la componente individuale până la sistemul complet automatizat.

KUKA Automatizare Romania SRL Sibiu is part of KUKA Systems Group.

KUKA AG is an internationally active company with sales of around 3,5 billion euro. Every day, roughly 14,200 KUKA employees at our headquarters in Augsburg and around the world work to ensure that we remain one of the world’s leading suppliers of intelligent automation solutions. Our international customers come from, among other sectors, the automotive industry and general industry.

KUKA offers you everything from a single source: from the individual components to fully automated systems.

Publicat 18 iun. 2021 Reactualizat 13 iul. 2021 Expiră 12 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos