Operator masini unelte cu comanda numerica

Nico Serv SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Operator masini unelte cu comanda numerica (Operator CNC).

Descrierea jobului

Rulează programul pe mașina cu comandă numerică, în conformitate cu instrucțiunile de operare și cu specificațiile tehnice
Măsoară și verifică piesele folosind instrumentele de măsură, conform cerințelor și specificațiilor tehnice
Asigură funcționarea mașinii la performanța optimă; realizează operații de reglare, ajustare a parametrilor mașinii în vederea executării reperelor/ pieselor conform specificațiilor tehnice și standardelor de calitate
Efectuează programe simple de prelucrare
Efectuează operații de mentenanță preventivă de bază, conform planului stabilit
Se implică activ în îmbunătățirea eficienței generale a echipamentului și a calității reperelor produse.

Descrierea companiei

Suntem o firma cu un personal tanar.
Publicat 19 mai 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos