Operator masini unelte automate si semiautomate

Adecco Romania 1 poziție
Anunț verificat

Descrierea jobului

Client Description:

Adecco Resurse Umane cauta pentru clientul sau, companie multinationala din Slatina ,

Responsibilities:

  • Experienta in domeniul productiei sau a cablajelor constituie un real avantaj;

Candidate Profile:

  • Cu/fara experienta;
  • Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi;
  • Indemanare, atentie si precizie in desfasurarea activitatii;
  • Persoana organizata, serioasa, dinamica si proactiva;
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa.

Beneficii:

  • Salariu atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Transport asigurat;
  • Program de lucru: 8 ore pe zi.

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 26 Sept. 2022 Reactualizat 24 Oct. 2022 Expiră 26 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.