Operator masini unelte automate si semiautomate

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Client Description:

Adecco Resurse Umane, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, cauta pentru clientul sau, companie multinationala din Slatina ,

Responsibilities:

  • Experienta in domeniul productiei sau a cablajelor constituie un real avantaj;

Candidate Profile:

  • Cu/fara experienta;
  • Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi;
  • Indemanare, atentie si precizie in desfasurarea activitatii;
  • Persoana organizata, serioasa, dinamica si proactiva;
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa.

Beneficii:

  • Salariu atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Transport asigurat;
  • Program de lucru: Luni - Vineri : 8 ore pe zi.

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 7 iun. 2022 Reactualizat 5 iul. 2022 Expiră 7 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos