Operator masini unelte automate si semiautomate

Timken Romania SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cunostinte in operarea si intretinerea echipamentelor industriale
Experienta in operare masini si utilaje, preferabil operarea masinilor de prelucrare prin aschiere, automate si semi-automate
Disponibilitate la lucru in schimburi
Seriozitate si bune abilitati de comunicare

Descrierea jobului

Regleaza si opereaza masini semi-automate si automate in vederea obtinerii componentelor de rulmenti conform tehnologiei si standardelor de calitate
Pregateste pentru asamblare si ambalare elemente componente ale rulmentilor (colectare, curatare si conservare)
Executa masuratori ale reperelor realizate, conform specificatiilor de proces

Timken Romania SA este fabrica de rulmenti, entitate a companiei americane TIMKEN, ce detine fabrici de productie si birouri de reprezentanta si vanzari in peste 26 de tari distribuite pe toate continentele.
Vizitati pagina noastra de web la: www.timken.com
Publicat 30 iun. 2021 Expiră 30 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos