Publicat 22 Sep 2020 | Reactualizat 20 Oct 2020 | Expiră 23 Oct 2020

Operator masini-unelte automate si semiautomate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, organizata, cu spirit de echipa.

Descrierea jobului

Responsabilitati de baza:
- Cunoaste instructiunile si modul de utilizare/exploatare si intretinere al uitilajelor si echipamentelor cu care opereaza la linia de procesare tulpini canepa si linia de conditionare seminte canepa;
- Cunoaste si respecta programul de intretinere si mentenanta.

Oferim salariu motivant.

Pentru mai multe informatii vizitati www.hempflax.com

Hempflax este unul din cei mai mari procesatori tulpini canepa din Europa cu peste 15 ani experienta la fabrica noastra din Olanda.
Hempflax Europe srl a cultivat canepa in zona Sebes incepand cu anul 2013 iar din toamna anului 2015 fabrica noastra incepe procesarea tulpinilor pentru obtinerea fibrei tehnice si a puzderiei de canepa.
Aceste doua produse sunt destinate in principal industriilor auto, constructii si izolatii.
Obtinem de asemenea seminte de canepa pe care le valorificam in industria alimentara.

Expirat
Operator masini-unelte automate si semiautomate  -  HEMPFLAX EUROPE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles