OPERATOR MASINI STRUNJIRE CNC

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- absolvent studii medii tehnice;
- cunostinte desen tehnic;
- cunostiinte operare pe masini de frezat CNC;
- persoana ordonata, organizata, cu abilitati de comunicare;
- experienta in domeniu constituie un avantaj;

Descrierea jobului

sarcini si responsabilitati :
- executa piese individuale conform documentatiei pe masini conform graficului de productie aprobat.
- executa set-up la reperele care s-au mai fabricat.
- controleaza dimensiunile impuse de documentatie pentru piesele in lucru si completeaza inregistrarile calitatii prevazute de proceduri (raport de autocontrol, fisa tehnologica).
- raspunde de pregatirea masinii pentru inceperea lucrului, si executia pieselor (scule, dispozitive aferente, etc)

Cu o experienta de aproximativ 20 de ani in domeniul prelucrarilor mecanice si un numar de peste 200 de angajati, Elmet Intl este o firma specializata pe executarea de produse pentru industria mecanica high-tech, aeronautica, telecomunicatii.
Publicat 6 mai 2022 Reactualizat 28 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022