OPERATOR MASINI DE CONTROL AUTOMATE

SC ARGOMM RO - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 500 - 600 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- studii medii;
- disponibilitatea de a lucra in schimburi;
- persoana responsabila si constiincioasa;
- bune abilitati de organizare si lucru in echipa;
- atentie la detalii si atentie distributiva;
- cunostinte de limba italiana/engleza prezinta avantaj,
- bune cunostinte de operare calculator

Descrierea jobului

- Gestionarea masinilor de control automat;
- Setarea masinilor;
- Verificarea calitativa a pieselor;
- Control vizual final;
- Intocmire documente ;
- Ambalarea pieselor din cauciuc in cutii, asezarea corespunzatoare a acestora pe palet si etichetarea, conform specificatiilor.

OFERTA
- salariu 3000 RON BRUT cu posibilitate de majorare in functie de performanta, dupa 3 luni;
- premiu lunar de performanta de pana la 1300 lei brut;
- ore suplimentare platite dublu;
- spor pentru orele lucrate noaptea de 25%;
- tichete de masa de 20 lei;
-asigurare privata de sanatate prin Signal Iduna;
-transport gratuit pe rutele stabilite Timisoara, Sinandrei, Covaci; Carani, Barateaz, Varias, Periam, Sanpetru Mare, Ortisoara, Cornesti, Seceani.

SC ARGOMM RO SRL este o companie care activeaza pe piata automotivelor producand articole din cauciuc. Prezenta pe piata din Romania din anul 2008, ARGOMM RO face parte dintr-un grup italian si are in prezent 200 de angajati.

Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 20 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022