OPERATOR MASINA FELIAT

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii: minim 12 clase cu bacalaureat
- Experienta in domeniu: min. 2 ani
- Abilitatea generală de învăţare;
- Rapiditatea în reacţii;
- Rezistenţă fizică;
- Foarte bune abilitati de organizare;
- Abilitati de comunicare verbala si in scris;
- Abilitatea de a lucra sub presiune.
- Cunoaste bine tehnologia prepararii produselor din carne;
- Deprinderi de gestionare a resurselor.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Opereaza masina de feliat conform procedurilor si instructiunilor de lucru specifice;
Respecta normele de protectia muncii si de securitate la incendiu, ROI si instructiunile sefului direct
BENEFICII
1.Salariu net pe perioada de proba : 3000 RON (
include salariu fix, tichete de masa de 20 RON/zi, si alte beneficii);
2.Prima de Pasti si Craciun;
3.Plata ore de noapte (25%) si ore suplimentare (100%);
4.Masa calda la cantina si sandwich;
5.Rechizite pentru copii (6-14ani) la inceputul anului scolar;
6.Contract de munca pe perioada nedeterminata;
7.Program de lucru: 12/36

FOX este una din cele mai mari companii din industria de procesare a cărnii din România, aflându-se pe podiumul producătorilor naționali de mezeluri.

Adresându-se tuturor celor 22 de milioane de consumatori români, din țară și din străinătate, FOX acoperă cu produse proaspete, de calitate și gustoase toate categoriile importante de produse, respectiv de la salamuri fierte, crud-uscate, cârnați, crenvurști, șunci și parizere, până la specialități și produse afumate.

După 22 de ani de creștere organică, de la începutul activității, în 1992, FOX, având sediul în București, reunește în prezent peste 800 de angajați, generând mult mai multe locuri de muncă, legate de afacerea principală. Ne preocupăm în permanență de dezvoltarea profesională continuă a angajaților, pentru a fi cât mai competitivi în mediul concurențial.

Publicat 7 oct. 2021 Reactualizat 4 nov. 2021 Expiră 6 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos