Operator masina colorat vopsele si tencuieli in Oradea

RAVAGO ROM SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Cunostinte minime de operare calculator, masina de colorat fiind computerizata;
- Experienta intr-un post asemanator constituie un avantaj;
- Spirit de observatie, atentie la detalii, dexteritate si operativitate in executie.

Descrierea jobului

Atributii
- Pregatirea galetilor cu baza de colorat in masina de mixat: tencuiala umeda, grund, vopsea lavabila;
- Selectarea codului de culoare ales de client conform paletar de culori; dozarea pigmenților este computerizata, iar omogenizarea se realizează în mixere speciale;
- Verificare constanta a cantitatii pigmentilor din masina de colorat si alimentarea acesteia;
- Curatarea si intretinerea masinii conform instructiunilor;
- Emiterea facturii catre client pt produsele colorate cu masina de mixat (lavabila, tencuiala, grund);
- Ajutarea colegilor la pregatirea produselor pt transport.

Beneficii
- Beneficii:Pachet salarial atractiv, tichete de masa;
- Program de lucru: luni-vineri, 08:00 – 16:30;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata, cu perioada de proba.

Ravago Rom S.R.L. - societate comercială multinațională cu capital belgian, cu sediul în Bucuresti, specializată în distribuția de materiale termo-, fono- și hidroizolante pentru construcții și instalații, sisteme de construcție uscată, materiale geosintetice și alte materiale de construcții. Prin activitatea noastră desfășurată la nivel național, cu 8 filiale în București, Brașov, Cluj, Iași, Oradea, Sibiu, Târgu-Mureș, Timișoara, dorim să promovăm tehnologiile eficiente şi moderne de construcţii care oferă soluţii de economie de energie şi protejare a mediului înconjurător. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să accesați site-ul de prezentare al companiei Ravago Rom: www.ravago.ro sau magazinul online www.eRavago.ro .

Publicat 8 Iun. 2022 Reactualizat 6 Iul. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.