OPERATOR MASE PLASTICE

SC NOVA PAN SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii medii - minim 8 case
- Cunostinte operare masini de extrudat mase plastice - constituie un avantaj

Descrierea jobului

- Deservirea unei instalatii de prelucrare materiale plastice (masina de extrudat mase plastice);
- Fixarea si reglarea parametrilor conform documentelor de productie;
- Verificarea si inregistrarea caracteristicilor si a calitatii pe fluxul tehnologic;
- Pregatirea materiilor prime;
- Gestionarea materiilor prime si predarea produselor finite.

Beneficii:
- Se ofera conditii de lucru optime in cadrul unei echipe dinamice;
- Bonusuri anuale in functie de vechimea in firma;
- Prime de Pasti si de Craciun

Nova Pan este o companie, ce ofera solutii tehnologice in domeniul morarit - panificatie.
In cei 20 de ani de activitate Nova Pan a inregistrat o crestere constanta, in prezent fiind o firma foarte stabila, atat din punct de vedere financiar, cat si al pozitiei pe care o ocupa pe piata din Romania.
Colaboram cu peste 45 de furnizori externi, unul din avantajele companiei din aceasta perspectiva fiind acela de a putea prelua din experienta acestora, prin schimburile de informatii si training-uri pe care aceste companii le fac permanent cu personalul Nova Pan.
Acestea, impreuna cu o politica echilibrata de manageriat, a condus ca activitatea in toate departamentele companiei sa se desfasoare pe principii profesionale.

Pentru mai multe detalii puteti accesa site-ul companiei: www.novapan.ro
Publicat 14 oct. 2021 Reactualizat 21 oct. 2021 Expiră 13 nov. 2021