Operator Marketplace&Ecommerce

Ultra Bright - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-Abilitati navigare internet si operare PC;
-Abilitati tehnoredactare rapida;
-Cunoasterea limbii engleze si posibilitatea de a traducere corect in limba romana
-Acuratete in prelucrarea si inregistrarea datelor;
-Abilitatea de a lucra cu task-uri zilnice;
-Capabil sa lucreze independent, atent la detalii;
-Abilitati minime de manipulare a imaginilor.Studii medii/superioare
-Abiltati de organizare,planificare,comunicare
-Capacitate ridicate pt analiza,sinteza si planificare
-Capacitatea de a lucra concomitent la mai multe proiecte
-Spirit de echipa si colaborare
-Personalitate energica,proactiva,cu atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

Preluare comenzi din platforma
Introducere comenzi in sistem
Tine legatura cu clientii
Introducerea, prelucrarea si validarea informatiilor despre produsele puse in vanzare pe site si actualizare permanenta a continutului site-ului intr-un editor intern
Documentare pentru fiecare produs, in scopul completarii informatiilor despre acesta, folosind resurse online
Task-uri zilnice care vor trebui finalizate in acceasi zi.

Cu o experienta de peste 10 ani de activitate , Ultra Bright isi propune sa imbunatateasca mereu calitatea serviciilor si a produselor furnizate clientilor sai, cautand mereu sa largeasca gama de produse pe segmentul de surse si corpuri de iluminat.

Ne adresam atat revanzatorilor cat si consumatorilor finali , oferind solutii complete in domeniul instalatiilor electrice: PRODUCATOR-ULTRA BRIGHT-CLIENT

Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos