OPERATOR MAGAZIN ONLINE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

✔️Pentru noi, candidatul ideal poate fi o persoana dornica de afirmare in cadrul echipei si cu idei marete pentru dezvoltare. Excludem din start ideea de a lucra cu oameni care vin in sediul companiei doar pentru incasarea salariului deoarece ne dorim o echipa unita si colegi pasionati de ceea ce fac.
✔️Experienta in e-commerce / documentare produse online (constituie un avantaj)
✔️Cunoasterea perfecta a limbii romane (excludem persoanele care nu pot scrie fara greseli gramaticale)

Descrierea jobului

❓CE TREBUIE SA FACI
✔️ Sa pregatesti comenzile pentru livrare, ( ambalare si predare catre curier la sfarsitul fiecarei zile).
❗❗❗ Atentie, sunt si volume mari de marfa, uneori paleti, este nevoie de efort fizic.
✔️Sa listezi produse in site cu descriere si fotografii
✔️ Sa urmaresti platforma online, sa actualizezi stocuri, sa actualizezi date, sa efectuezi mici modificari unde este cazul.
✔️ Sa oferi suport si consiliere clientilor (telefonic), in functie de solicitarile acestora (garantii, retururi) – in limita timpului disponibil.
✔️ Sa receptionezi produsele de la furnizori, importuri etc

❓CE ITI OFERIM
✔️ Posibilitate de dezvoltare in cariera (vrem sa crestem impreuna)
✔️ Salariu atractiv
✔️ Bonusuri in functie de performanta
✔️ Tichete de masa
✔️ Prime de sarbatori
✔️ Masina si telefon de serviciu.

SMART IMPORT este detinatorul marcii SMARTIC si este un magazin online lansat in 2016, prezent pe majoritatea platformelor de marketplace.
Publicat 1 oct. 2021 Expiră 31 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos