Publicat 28 Iun 2019 | Reactualizat 26 Iul 2019 | Expiră 29 Iul 2019

Operator magazin online

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam un coleg/colega cu experienta de minim1-2 ani in cel putin o parte din activitatile specifice unui magazin online.
Aplica la acest job oferit de compania noastra ,daca:
-iti place sa faci lucrurile bine si esti atent la detalii
-comunici excelent cu clientii
-esti pasionat de moda: incaltaminte, genti si accesorii.
-ai cunostinte bune de operare calculator si pe platforma online.
-poti coordona eficient fluxul de activitati specifice unui magazin online.

Descrierea jobului

-procesarea si confirmarea comenzilor din magazinul online : www.ankl.ro
-pregatirea coletelor pentru a fi livrate(ambalare colete, emitere facturi si intocmire AWB-uri)
-ofera asistenta telefonica si raspunde la e-mailuri.
-mentinerea unei legaturi excelente cu clientii magazinului online(descriere corecta a produsului,recomandare de produse similare)
-se ocupa de toate activitatile necesare listarii produselor pe site(nume produse,descrieri,sedinte foto de produs)