Operator Magazin Online pentru Ambalare si Pregatire Colete

Gradina Sanatatii SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:

Căutam un coleg/colegă pe postul de ambalare și pregătire a coletelor pentru livrare, (experiența pe un post similar reprezintă un avantaj).

Aplică la acest job oferit de compania noastră, dacă:
  • Ești o persoană harnică și serioasă;
  • Îți place să faci lucrurile bine și ești atentă la detalii;
  • Ești pasionată de sănătate;
  • Ai abilitatea de a lucra în echipă;
  • Dexteritate în ambalarea coletelor;
  • Fie că este vorba de transportul în comun sau de mașina personală, deplasarea la locul de muncă nu reprezintă un obstacol.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • Ambalarea produselor și pregătirea coletelor pentru livrare;
  • Etichetarea produselor.
Beneficii:
  • Un mediu de lucru plăcut și stabil;
  • Bonus de performanță;
  • Se lucrează într-un singur schimb de la 08:00 - 16:00.
Locație: Arad, Micalaca, lângă Altex, Vasile Boneu nr.1
Program de lucru de 8 ore de luni pana vineri de la 08:00 - 16:00.

Dacă pe tine te căutam, dă-ne un semn! De-abia așteptăm să te întâlnim!

Suntem o echipă tânără, perseverentă, creativă, pasionați de munca în care profesăm și nu ne dăm bătuți în fața obstacolelor care apar. Ne place să fim deschiși, prietenoși, binevoitori, iar transparența ne înconjoară.

Publicat 12 Sept. 2022 Reactualizat 3 Oct. 2022 Expiră 12 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.