OPERATOR LOGISTICA

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Minimum 12 clase;
Cunostinte de calculator;
Experienta in gestiune si atestat motostivuitor reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

-Preluare marfa de la furnizori/curieri
-Efectueaza receptiile de marfa
-Incarcarea masinilor de transport
-Verifica cantitativ si calitativ marfa primita
-Eticheteaza si stocheaza marfa primita
-Picking/Packing (pregatire comenzi, verificarea marfii cantitativ si calitativ, ambalare, expediere)

Beneficii

-Mediu de lucru profesional
- Pachet salarial motivant
- Posibilitatea de dezvoltare a carierei in cadrul companiei.

Companie infiintata in 2015 care produce componente pentru industria auto.
Publicat 12 nov. 2021 Reactualizat 10 dec. 2021 Expiră 12 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos