de ani Fără Frică...

Publicat 07 Mai 2019 | Reactualizat 06 Iun 2019 | Expiră 07 Iun 2019

OPERATOR LOGISTICA

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Autorizatie ISCIR stivuitorist reprezinta avantaj ;
- cunostinte operare PC(MS Office);
- experienta cu programe de gestiune( SAP);
- Competenta (cunostinte pentru exercitarea atributiilor postului) ;
- Caracteristici profesionale( vigilenta,disponibilitate,autocontrol) ;
- Interesul pentru resursele alocate ;
- Orientarea spre excelenta ;
- Preocuparea pentru interesul general al firmei ;
- Adaptabilitatea la post ;
- Capacitatea de decizie ;
- Capacitatea de inovare ;

Descrierea jobului

- Indeplineste toate sarcinile trasate de Responsabilul de logistica si este direct responsabil de indeplinirea lor la termen si la calitatea ceruta;
- Este responsabil cu descarcarea produselor;
- Este responsabil cu receptia cantitativa si calitativa a produselor;
- Este responsabil cu atribuirea de locatii in depozit pentru toate produsele;
- Este responsabil cu receptionarea materialului ramas din productie si atribuirea de locatie sau punerea pe o locatie existenta;
- Este responsabil de gestiunea si acuratea stocurilor de produse in sistemul de gestiune; Daca apar neconcordante trebuie sa anunte Responsabilui de Logistica pentru a concilia cantitatile daca situatia o cere.
- Este responsabil pentru crearea tuturor rapoartelor si comenzilor de productie pentru montaj si tampografiere;
- Este responsabil de crearea de etichete pentru produsele care se livreaza cu eticheta clientului;
- Este responsabil cu verificarea cantitativa a tuturor produselor pregatite pentru livrare;
- Este responsabil cu etichetarea produselor care se livreaza cu eticheta clientului

Companie elvetiano-romana cu aproape 300 de angajati in Timisoara activa in industria automotive dar si in alte industrii, specializata pe injectia de mase plastice , productia de matrite pentru injectia de mase plastice si montaj.
Compania este dotata cu tehnologie noua, de ultima generatie fiind orientata atat spre clienti cat si spre proprii angajati cu focus pe transparenta si onestitate.

Expirat
OPERATOR LOGISTICA  -  NOVENTA ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles