Operator logistica proiecte

Kuma Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Profilul candidatului: Operator logistica proiecte

Studii:
superioare universitare, profil tehnic-inginer
Experienta: de minim 5 ani in domeniu
Limbi straine: engleza
PC skills: MS Office (Excel, Word, Power Point); AUTOCAD obligatoriu

Competente/abilitati:
  • Abilitati de comunicare si relationare (cooperarea intre diferite echipe de lucru va fi necesara)
  • Onestitate
  • Disponibilitate efort
  • Ofertarea de concepte functionale bazate pe ultimele tehnologii KUMA-intelegerea proceselor de productie
  • Putere de concentrare
  • Meticulos
  • Fermitate
  • Capacitate de adaptare

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului:
  • Propune solutii KUMA pentru proiecte, dupa aprofundarea proceselor de productie
  • Participa la colectarea si prelucrarea datelor referitoare la execuția proiectelor in lucru
  • Stabileste solutiile tehnice principale bazate pe datele de intrare din cerintele proiectului
  • Realizeaza si elaboreaza desene de concept si lanseaza comenzile in productie
  • Monitorizeaza proiectul/comanda lansata in executie pana in faza de postlivrare la client; obtinere de feedback
  • Isi actualizeaza permanent cunostintele, fiind la curent cu noile dezvoltari în domeniul specific de activitate
  • Îndeplineste diverse sarcini care tin de misiunea postului si / sau sunt necesare / solicitate de managerul de departament superior pentru nevoile firmei
  • Aplica si respecta normele de protectie sanitara ale companiei, normele de protectie a muncii , Regulamentul interior si codul de conduita Kuma

Descrierea companiei

Producator Concepte Baie si Bucatarie
Publicat 14 oct. 2021 Reactualizat 11 nov. 2021 Expiră 13 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos