Operator logistica - depozit Olanda

Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

SBA Flex recruteaza si angajeaza lucratori in depozit pentru o companie client specializata in comertul online de bunuri de consum (rechizite, jocuri si jucarii, haine, carti, DVD-uri etc.).
Vrei sa stii cum arata depozitul si ce activitati se desfasoara acolo? Urmareste filmul de prezentare a clientului la www.youtube.com/watch?v=o9LjLZ1PXd8&t=12s.

Candidatul ideal:
- nu este necesara cunoasterea limbii engleze
- nu este obligatoriu sa aiba experienta de lucru intr-un depozit
- este capabil sa lucreze eficient atat individual, cat si in echipa
- dovedeste seriozitate si flexibilitate
- nu are antecedente penale (se solicita cazier judiciar)

Descrierea jobului

Activitatea constă în localizarea și colectarea produselor cu ajutorul scanner-ului (picking) și ambalarea acestora (packing) pentru realizarea comenzilor conform solicitărilor primite online, precum și pregătirea mărfurilor pentru expedierea către clienți.
Activitatea se desfășoară în trei schimburi, de luni până duminică, cu 1-2 zile libere/săptămână.

Oferta:
- salariul brut 10,80 Euro/ora (peste 21 ani)
- orele efectuate între 19:00 și 00:00 sunt plătite cu 110%, între 00:00 – 07:00 cu 125%, iar activitatea de sâmbătă și duminică este retribuită cu 150%
​- 36-40 de ore/saptamana
- bonus de start (60 Euro net) și bonus de recomandare (120 Euro net)
- plata săptămânală a salariului (într-un cont bancar)
- cazare în schimbul unei chirii săptămânale (pentru primele doua saptamani costul este redus cu 50%)
- asigurare medicală obligatorie (contra cost)
- transport între cazare și locul de muncă (soferii nu platesc)
- suport administrativ și pentru acomodarea la mediul de viață și lucru
- aplicație gratuită (cu cont personal) pentru semnarea digitală a actelor de angajare și gestionarea tuturor documentelor legate de relația de muncă

SBA is a Dutch agency for temporary personel mainly from outside the Netherlands. We provide jobs on a daily basis for approximately 750 people and this number is growing rapidly. Besides work we also provide people with a livingplace and transport from livingplace to work and back when needed.
Publicat 28 apr. 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos