Operator Logistica BG

Candidatul Ideal

Experienta anterioara in domeniul transportului/logistica/relatii client reprezinta un mare avantaj;
Abilitati foarte bune in utilizare PC (softuri de gestiune, MS Office);
Persoana organizata, cu o buna capacitate de planificare si coordonare;
Foarte bune abilitati de comunicare;
Capacitatea de a realiza mai multe sarcini simultan;
Persoana orientata spre rezolvarea problemelor si luarea de decizii in timp scurt.
Limba Bulgara - nivel avansat

Descrierea jobului

  • Descarcarea comenzilor de transport din sistemul operational;
  • Confirmarea comenzilor prin verificarea stocului existent – functie de comenzile respective actualizarea rezervarilor dupa livrarile partiale sau totale;
  • Organizarea comenzilor si livrarilor, pregatind toate documentele de expediere conform procedurilor interne şi legislaţiei in vigoare;
  • Verificarea si optimizarea comenzilor de transport intern (stabilirea prioritatilor in functie de termenele de livrare ale comenzilor);
  • Planificarea si organizarea activitatii zilnice de transport;
  • Transmiterea detaliilor despre transport (loc de incarcare/descarcare, tipul marfii, etc.) conducatorilor auto si mentinerea legaturii directe cu acestia;
  • Dezvoltarea si mentinerea relatiei cu clientii.
  • Transmiterea detaliilor despre transport (loc de incarcare/descarcare, tipul marfii dimensiuni colete, etc.) conducatorilor auto si mentinerea legaturii directe cu acestia;
  • Traducere din limbile romana in limba bulgara pentru specificatiile produselor comercializate.

Compania Mobilier Expedo SRL este înființată în vara anului 2020. Suntem un magazin online de mobila cu depozit și transport propriu. Magazinele noastre sunt prezente in mai multe țări, cum ar fi Republica Cehă, Slovacia, Ungaria și Bulgaria. Suntem o companie tânără, ambițioasă, dinamică și serioasă.

Publicat 5 iul. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos