Operator Logistic

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Abilități bune de comunicare scrisă și verbală în limba engleză sunt obligatorii
Abilități de luare a deciziilor raționale, negociere
Stil de lucru analitic
Utilizator avansat Microsoft Excel
Capabil să gestioneze / să prioritizeze sarcinile simultan.
Abilitatea de a lucra calm într-un mediu dinamic, gestionând în același timp mai multe sarcini.
Min 1 an experienta in Logistica /Importuri
Experienta de lucru In Navision este un plus

Descrierea jobului

Mentine legatura cu furnizorii externi de marfa din punct de vedere logistic
Proceseaza si listeaza intrarile de marfa, livrarile si returile in Navision/ Entersoft
Coordonare comunicare fisa produs; listare produs; comunicare catre magazine
Identifica, analizeaza si rezolva probleme aparute in procesul de livrare si retur
Realizeaza periodic situatii referitoare la stocuri existente , livrari clienti, achizitii furnizori
Responsabil pentru îndeplinirea termenelor de livrare estimate /negociate

SPORT COUTURE GROUP is one of the most important players in the local fashion and sports retail industry that operates online platforms: sportcouture.ro; vgeneration.ro, ,kidzsport.ro and Retail stores BURBERRY, Sport Couture, KIDZ Sport, VANS, New Era, Vgeneration & Superdry.
Sport Couture is a lifestyle multi-brand concept that combines the most fashionable brands & collections such as Burberry, Marc Jacobs, ZZenga, Red Valentino, Hogan, Mickael Kors, Just Cavalli, Zadig & Voltaire, UGG.etc

Constantly developing, our team is looking for professionals. Join us and send your resume, along with a recent photo, to hr@scgroup.ro
Sport Couture Group - Departamentul Resurse Umane, Str. Lipscani nr. 76

Publicat 7 oct. 2021 Reactualizat 6 nov. 2021 Expiră 6 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos