Publicat 20 Feb 2019 | Reactualizat 20 Mar 2019 | Expiră 23 Mar 2019

Operator linie productie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Absolvent de minim 8 clase;
• Disponibilitatea de a lucra in doua schimburi;
• Operativitate in desfasurarea activitatii;
• Capacitatea de a lucra in echipa;
• Spirit colegial si corectitudine in raporturile de munca.

Descrierea jobului

• Sa aplice capace la tuburile de spuma poliuretanica;
• Sa formeze cutii si sa introduca tuburile de spuma poliuretanica in cutii;
• Sa aseze cutiile cu tuburi pe palet - pentru barbati;
• Sa verifice ambalajele si materialele auxiliare inainte de introducerea lor pe fluxul de fabricatie;
• Sa verifice tuburile ambalate inainte de sigilarea cutiilor de carton;
• Sa comunice sefului de schimb orice problema identificata care se refera la procesul de productie;
• Sa asigure ordinea si curatenia la locul de munca pe toata durata timpului de lucru;

Beneficii:
• Salariul motivant;
• Decontarea transportului;
• Asigurare in caz de accident 24h/24 , 7 zile/7;
• Abonament la o clinica medicala privata;
• Prima anuala in functie de performante;

Descrierea companiei

LIDER MONDIAL IN IZOLANTI PROFESIONALI

Expirat
Operator linie productie  -  DEN BRAVEN ROMANIA COMEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles