Publicat 08 Ian 2019 | Reactualizat 05 Feb 2019 | Expiră 08 Feb 2019

Operator linie productie

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Cunoasterea fluxului tehnologic
• Atitudine profesionala si proactiva
• Flexibilitate, deschidere catre nou, rabdare
• Organizat si cu grad ridicat de responsabilitate
• Studii de specialitate: studii medii
• Experienţă: minim 1 an in productie

Descrierea jobului

Sa respecte programul de lucru.
Sa respecte dispozitile sefului de schimb si/sau mecanic sef .
Sa respecte procedurile operationale si instructiunile de lucru aferente procesului tehnologic.
Sa opereze doar in zona in care este repartizat de catre seful de schimb.
Sa verifice ambalajele si materialele auxiliare inainte de introducerea lor pe fluxul de fabricatie , conform instructiunilor de lucru aplicabile.
Sa verifice tuburile ambalate inainte de sigilarea cutiilor de carton , conform instructiunilor de lucru aplicabile .
Sa cunoasca si sa respecte instructiunile privind sanatatea si securitatea muncii si situatiile de urgenta, existente in zona de productie .
Sa mentina zilnic ordinea si curatenia la locul de munca .
Operativitate in desfasurarea activitatii;
Capacitatea de a lucra in echipa;
Spirit colegial si corectitudine in raporturile de munca.

Descrierea companiei

LIDER MONDIAL IN IZOLANTI PROFESIONALI

Expirat
Operator linie productie  -  DEN BRAVEN ROMANIA COMEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles