de ani Fără Frică...

Publicat 07 Mai 2019 | Reactualizat 06 Iun 2019 | Expiră 07 Iun 2019

Operator linie de productie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- studii medii tehnice/scoala profesionala
- minim 1 an experienta intr-o pozitie similara dintr-o companie de productie
- cunostinte de mecanica
- cunostinte in utilizarea aparatelor de masura si control
- disponibilitate pentru lucrul in ture, inclusiv in weekend.
Constituie avantaj experinta intr-o tipografie.

Descrierea jobului

Descriere job:
- sa mentina in functiune echipamentul pe care il deserveste
- sa realizeze o productie zilnica in conformitate cu standardele de calitate ale grupului
- sa fie o persoana dinamica
- sa aiba capacitate de adaptare si rezistenta la stres, spirit de echipa si de initiativa
- sa aiba o comunicare buna in relatia cu cei din jur

Oferta (bonusuri, beneficii)
- Salariu si bonusuri trimestriale in functie de performante; plata avantajoasa a sporurilor
- Se asigura pachet complet de specializare si integrare la locul de munca
- Tichete de masa,
- Tichete de vacanta
- Beneficii suplimentare conform politicii companiei
Cv-urile care nu corespund in totalitate profilului nu vor fi luate in considerare.

Can-Pack Romania is the only aluminum beverage can producer in Romania and it’s owned by Can-Pack Group, one of the most technologically advanced packaging manufacturers in Europe.

With production plants situated in Poland, Romania, Ukraine and UAE, Can-Pack Group is present both in the traditional markets of Western Europe and also in the regions with a significant growth potential of Eastern and Southern Europe and Middle East.

Expirat
Operator linie de productie  -  Can-Pack Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles