Publicat 24 Mar 2017 | Reactualizat 24 Apr 2017 | Expiră 25 Apr 2017

Operator Linie de Productie - BRASOV

15 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal prezinta aptitudini de organizare, spirit de echipa si bune abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Responsabilitati :

- Alimentarea liniilor de productie cu materie prima
- Urmarirea bunei functionari a liniilor de productie
- Verificarea constanta a calitatii produselor
- Ambalarea produselor finite

Beneficii:

- Pachet salarial motivant
- Bonuri de masa
- Decontare transportului pentru persoanele din afara orasului Brasov
- Posibilitate de DEZVOLTARE profesionala

BILKA este o companie la nivel national, 100% romaneasca, specializata in productia si dezvoltarea de sisteme complete pentru acoperisuri (tigla metalica, sistem pluvial si accesorii) pentru constructii rezidentiale si industriale. BILKA este numarul 1 in topul producatorilor romani de acoperisuri.

Expirat
Operator Linie de Productie - BRASOV  -  Bilka Steel