Operator linie asamblare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam pentru noua fabrica deschisa in Iasi, care produce cabluri electrice, operatori pentru linia de asamblare, care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

- Absolvent al unei scoli profesionale/liceu;
- Persoana organizata, serioasa, punctuala, cu dorinta de stabilitate la locul de munca;
- Disponibilitate lucru in 3 schimburi (tura noapte).

Descrierea jobului

​- Pregatirea subansamblelor, pentru operatiile de montare;
- Montarea si asamblarea de componente, in scopul obtinerii produsului finit;
- Autocontrol vizual al pieselor produse.

Oferim:
  • loc de munca stabil, intr-o companie in plina crestere si cu planuri de investitie continua;
  • posibilitati reale de avansare;
  • pachet salarial motivant, potrivit experientei si pregatirii;
  • mediu de lucru modern, nou si curat.

Grupul MENNEKES are mai mult de 80 de ani de experiență in industria electrica și este considerat un pionier al electromobilității. MENNEKES a dezvoltat ștecherul de încărcare „Tip 2”, care a devenit standardul pentru încărcarea vehiculelor electrice în Europa în 2014. Astăzi, MENNEKES este un furnizor de servicii complete de soluții inteligente de încărcare eMobility și unul dintre cei mai mari producători mondiali de ștechere industriale cu o anuală venituri de peste 160 de milioane de euro.

Publicat 12 oct. 2021 Reactualizat 9 nov. 2021 Expiră 11 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos