Publicat 08 Mai 2019 | Reactualizat 05 Iun 2019 | Expiră 08 Iun 2019

Operator Laser Epilare Definitiva/ Asistent Medical

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

Candidatul ideal este cel care intruneste cumulativ urmatoarele cerinte:
- isi doreste sa faca parte dintr-o echipa de profesionisti tineri si sa invete constant lucruri noi
- este serios, responsabil, capabil sa lucreze cu termene limita
- este pasionat de profesia lui si isi doreste sa faca cariera in domeniu
- isi doreste crestere financiara cat si personala in cadrul companiei noastre.

Descrierea jobului

Se asigura training pe echipamentul LASER, unicul laser de 4000w din Romania.
Beneficii:
- asigurare medicala
- beneficii extra salariu
- program flexibil
- posibilitate de avansare in functie cat si salarial
- altele detaliate in cadrul interviului

Centrele IDEAL. SPECIALISTUL NR. 1 in EFICIENTA TRATAMENTELOR DE EPILARE LASER

Expirat
Operator Laser Epilare Definitiva/ Asistent Medical  -  GROUP IDEAL EUROPE