OPERATOR INTRODUCERE, VALIDARE SI PRELUCRARE DATE

Postul este localizat în Popeşti-Leordeni - în cadrul Duraziv, parte din Grupul Saint-Gobain 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • capacitate de a lucra cu oamenii
  • uşurinţă, claritate şi coerenţă in exprimare
  • atentie la detalii
  • spirit de echipa
  • abilitati de comunicare
  • bune cunostinte de utilizare a calculatorului
  • punctualitate
  • cunostinte de operare in Excel-experienta de lucru avansata

Descrierea jobului

  • preluarea comenzilor si intoducerea acestora in sistem
  • preia si transmite comenzile de la agentii de vanzari si clienti
  • verifica si arhiveaza documentatia intocmita
  • verifica corectitudinea facturilor proforme intocmite
  • ofera informatii clientilor despre produse

Compania DURAZIV este unul din jucătorii cei mai activi de pe piața de materiale de construcții din România, cu o evoluție constant crescătoare de la înființarea sa, în 2003, ajungând la o cifră de afaceri de peste 30 de milioane de Euro în 2021 și o echipă de 200 de angajați. Pe platforma din Popești-Leordeni își desfășoară activitatea trei fabrici moderne – una de profile metalice pentru compartimentările de gips-carton și de armătură metalică, pentru tâmplăria termopan, o alta pentru producția de mortare și adezivi, iar a treia pentru producția de vopsele, tencuieli decorative și alte acoperiri pentru lemn și metal.
De la finalul lui 2021, compania a devenit parte a Grupului Saint-Gobain, lider mondial al piețelor de construcții și angajator de top, consolidându-și astfel, prin aportul considerabil de know-how și investiții, poziția de piață și viziunea pe termen lung de a deveni unul dintre primii furnizori de soluții de construcții și finisaj din România. Mai mult, aderând la valorile și principiile Grupului Saint-Gobain, DURAZIV dovedește consecvența cu care s-a implicat încă de la început în procesul de cercetare-dezvoltare de produse noi, inovative, cu impact pozitiv asupra construirii, locuirii și mediului înconjurător, fiind prima companie din România care a primit, încă din 2011, certficatul Ecolabel pentru un produs din gama de vopsele decorative.
Produsele DURAZIV se bucură de recunoaștere și o reputație solidă atât printre constructori, cât și la nivelul clienților finali, datorită unui foarte bun raport calitate-preț și a gradului ridicat de penetrare a pieței pe toate segmentele. În aproape 15 ani de activitate, numeroase proiecte rezidențiale și de infrastructură - private și publice, au fost realizate cu materiale DURAZIV, confirmând atât calitatea și durabilitatea lor, cât și seriozitatea și dedicarea echipei sale de specialiști.
Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 27 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.