Operator introducere, validare si prelucrare date

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Adecco Resurse Umane, recruteaza pentru clientul sau, o companie ce ofera servicii de depozitare si arhivare, Operator introducere, validare si prelucrare date.

Descrierea job-ului:
-  ordonarea documentelor in arhiva firmei, astfel incat sa optimizeze timpul pentru gasirea unui document necesar;
- preluarea documentelor de la compartimentele sau alte instituții;
- scanarea documentelor pentru introducere in baza de date;
- ordonarea documentelor pentru introducere in baza de date;
- inventarierea documentelor pentru introducere in baza de date;
- selecționarea documentelor pentru introducere in baza de date;
- actualizarea datelor rezultate in urma scanarii;
- înregistrarea datelor prelucrate in program;
- așezarea documentelor în depozit si ordonarea acestora;
- inventarierea documentele si selectionarea cestora;
- actualizarea documentelor de evidență;
- depistarea  informațiilor solicitate in baza de date;
- întocmirea/eliberarea rapoartelor  specifice;
- inregistrarea documentelor, planurilor, proiectelor, rapoartelor, alte inscrisuri importante;
- verificarea materialelor date spre arhivare;
- gasirea rapida a documentelor depuse in arhiva.

Cerinte:
- studii medii finalizate;
- persoana serioasa si ordonata;
- experienta pe un post similar prezinta un avantaj.

Beneficii:
- program de lucru intru-un singur schimb 08:00 – 16:00;
- salariu fix;
- bonus lunar de 300 lei.

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 1 iul. 2021 Expiră 31 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos