Publicat 29 Ian 2019 | Expiră 01 Mar 2019

OPERATOR INTRODUCERE, VALIDARE SI PRELUCRARE DATE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
cunostinte operare PC: MsOffice (word, excel) si programe specifice activitatii de cantarire si inregistrare date;
seriozitate si disciplina, responsabilitate;
abilitati de comunicaresi de lucru in echipa;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Verifică documentele de însoţire a transportului şi face inspecţia vizuală primară privind conformarea cu documentele însoţitoare;
Cântăreşte transporturile şi înregistrează cântărirea cu ajutorul programului informatic;
Indrumă mijloacele de transport spre descărcare;
Recântăreşte autospecialele de transport;
Beneficii:
salariu atractiv, tichete de masa;
posibilitatea de a lucra împreună cu o echipă de profesionişti;
mediu de lucru dinamic şi plăcut, în care ideile şi atitudinea proactivă sunt apreciate.

Descrierea companiei

- Tratarea si eliminarea deseurilor nepericuloase;
- Construcţie şi exploatare rampă ecologică zonală

Expirat
OPERATOR INTRODUCERE, VALIDARE SI PRELUCRARE DATE  -  S.C. FIN-ECO S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles